O nas

Budownictwo Kubiak to rodzinna firma budowlana w wieloletnią tradycją. Została założona w 1967 roku przez Stanisława Kubiaka i od tego czasu poprzez nieustanny rozwój poszerza grono zadowolonych Klientów.

Zatrudniamy grono wysoko wyszkolonych i stałych pracowników z nienaganną kulturą osobistą. Realizujemy budowy domów pod klucz, budujemy ogrodzenia, montujemu podwieszane sufity oraz stawiamy scianki kartonowo - gipsowe. Za cel postawiliśmy sobie wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach.

Od czasu założenia zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji stale rozszerzając zakres świadczonych usług. Otwarliśmy sklep z chemią budowlaną i artykułami potrzebnymi przy remontach domów. W ofercie sklepu znajdziesz m.in. farby, tynki, kleje oraz wiele więcej. Zaopatrują się u nas zarówno fachowcy jak i osoby samodzielnie remontujące własne mieszkanie.

Szanujemy Państwa czas dlatego ściśle przestrzegamy terminu rozpoczęcia i zakończenia prac budowlanych.

Dla Wszystkich zapracowanych, aby mogli więcej czasu spędzać w domu z rodziną powstał sklep internetowy „Remont w domu” , gdzie mogą zamówić potrzebne artykuły z dostawą pod wskazany adres.

Wizytówką naszej firmy są dziesiątki wykonanych przez nas zleceń. Do naszych realizacji należą między innymi: zewnętrzna elewacja Ratusza w Krotoszynie, budowa sali sportowej w Starej Obrze, przebudowa sali w Brzozie, remont Wiejskiego Domu Kultury w Kobiernie, budowa bloku mieszkalnego w Osiedlu Robińskich i wiele innych obiektów.